SZKOŁA PODSTAWOWA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO nr 94 w Gdańsku

Smocze łodzie na basenie


W dniach 22-23.02.2018 roku na pływalni GOS na Gdańskim Chełmie odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Gdańska Szkół w Smoczych Łodziach na Basenie. W zawodach wzięło udział blisko czterystu uczniów nie tylko z Gdańska ale także z Malborka i Człuchowa. Organizatorami już czwartej edycji po raz kolejny był Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego, Gdański Ośrodek sportu oraz nasza szkoła.

Pierwszego dnia wystartowali najmłodsi. Nasza SPMS pomimo tego, iż czołowa uczennica klasy kajakarskiej Oliwia Krężel nie wystartowała, zajęła doskonałe 4 miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie: Julia Janiewicz, Weronika Kałędkowska, Adrianna Kuźmicka, Oskar Andrzejewski, Michał Konopnicki, Oliwia Krężel, Hubert Guzy, Kacper Jessa. (nauczyciel Grzegorz Kwiatkowski)

Drugiego dnia 

Na fotorelacji pozniżej nrównież nasze starsze koleżanki i koledzyt z Gimnazjum i LO naszego Zespołu Szkłó, którzy starypwali w drugim dniu zawodów. Ich wyniki zobacz na stronie ZSO nr 6 w Gdańsku:  http://vilo.nazwa.pl/oficialzso6/index.php/aktualnosci/24-smocze-lodzie-na-basenie

 

Free Joomla! templates by AgeThemes